Category


Residential

RD Hradec Králové

Concept Koncept dostavby nedokončeného souboru rodinných domů The Solution Na pozemku nedaleko centra města se v současnosti nachází stará stodola a rozestavěný přízemní objekt vytvořený unikátní konstrukcí prefabrikovaných  sendvičových panelů z pohledového betonu, Zároveň je na pozemku vystavěn ocelový jeřáb, který byl používán pro montáž panelů, ten v návrhu plánujeme ponechat. V našem návrhu je..

RD Šestajovice

Concept Cílem bylo navrhnout jednoduchý, funkční rodinný dům v pasivním standardu za rozumné náklady nedaleko Prahy. The Solution Zadáním bylo navrhnout energeticky úsporný dům pro mladou rodinu. Pozemek se nachází v obci Šestajovice u Prahy v nově budované lokalitě. Hmotové uspořádání reaguje na situaci pozemku, dům je proto umístěn v severní části a objekt dvougaráže..

Interior Bořislavka

Concept Parametric furniture design. The Solution Zadáním byl návrh kompletní rekonstrukce panelového bytu o dispozici 2+1 v Praze. V bytě byly provedeny nezbytné úpravy vnitřních konstrukcí a vybavení, částečně změněná dispozice koupelny a kuchyně. Náš úkol spočíval především v návrhu nábytku, který byl vyráběn na míru pomocí CNC trojů, Parametrický design umožnil návrh a optimalizaci..

Cabin Morávka

Concept Study of conversion and extension of recreation cabin. The Solution The former hunting cabin is located on a remote sloping site separate from other buildings and recreation facilities. The investors wish was the extension of enclosed space and a proposal for such a layout that would allow recreation of several families at once. Based..